Krystian Romanowski

image
WIEK:29 lat
DOŚWIADCZENIE:17 lat
OSIĄGNIĘCIA:Wicemistrzostwo Polski w kulturystyce 2019. kat. 75 kg
SPECJALIZACJE:Trening siłowy. dietetyka sportowa, kutlturystyka
ZAINTERESOWANIA:Dietetyka, kulturystyka

O mnie

Nazywam się Krystian Romanowski, jestem dietetykiem, szkoleniowcem, trenerem personalnym.

➡️Na co dzień pracuje w klubie fitness, gdzie prowadzę treningi personalne, jak i zajmuje się również prowadzeniem online zmieniając nawyki podopiecznych na lepsze.

➡️Pracuje z osobami, które chcą wymodelować swoją sylwetkę, sportowcami oraz z tymi, którzy chcą podnieść jakość własnego życia.

➡️Angażuje się personalnie, uwzględniając indywidualne preferencje każdej osoby.

➡️Takie podejście, daje możliwość trwałej zmiany swoich nawyków, co przełoży się na skutecznie osiągnięcie celu, nie na chwilę, lecz na lata.

➡️Sam kiedyś zaczynałem ćwiczyć i przez nieprzemyślane oraz nieodpowiednie treningi oraz odżywianie, teraz mam liczne problemy zdrowotne z którymi walczę i po pewnym czasie udało mi się przezwyciężyć własne słabości i osiągnąć wymarzony cel.

Instagram Feed (rumipaker)

🥈Vice mistrzostwo Polski IFBB 2019 Współpraca online oraz treningi personalne 👉 wiadomość prywatna 👉 tel. 511-273-848 👉 popuri@wp.pl

instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności