Adrian Marchewczyński

- "Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej .. siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy .. pomogą ci stworzyć nowe lepsze życie" ~ Arnold Schwarzenegger
image
WIEK:26 lat
DOŚWIADCZENIE:10 lat
OSIĄGNIĘCIA:Wicemistrz Polski w Kulturystyce kat. Men's physique
SPECJALIZACJE:Dietetyk Sportowy/ Kulturystyka/ Fitness
ZAINTERESOWANIA:Kulturystyka, Dietetyka,

Oferta

Indywidualny Plan Treningowy/Indywidualny plan żywieniowy/Konsultacja

Witam na początku współprac...

O mnie

Cześć! Jestem Adrian - Jestem certyfikowanym trenerem personalnym o specjalizacji treningu siłowego oraz dietetyki sportowej. Zawodnik federacji IFBB - aktualny

WICEMISTRZ Polski w kulturystyce - kategoria "mensphysiqe". Ukończyłem studia licencjackie o kierunku - Wychowanie Fizyczne. Aktualnie kończę studia magisterskie o profilu dietetycznym, specjalność - dietetyka sportowa.

Strona na której jesteś jest w pełni poświęcona motywacji oraz realizacji swoich celów treningowych. Wielu osobom potrzebny jest tak zwany "TRENER PERSONALNY", którym jestem. Zgadzam się z tym w 100%. Jednak doświadczenie, którego nauczyło mnie życie, pokazuje, że moją rolą nie tylko jest przeprowadzenie treningu tak by twoje ciało zostało w pełni zaangażowane. Moim zadaniem jest nauczenie jak i pokazanie poprawnych wzorców ruchowych ale także zadbanie o twoją kondycje psychiczną. Często pojawiają się podopieczni, którzy już na pierwszym spotkaniu są mało pewni swojej osoby z problemami życia codziennego. Jednak po spotkaniach ze mną zmieniają nie tylko swoje sylwetki o których zawsze marzyli ale także nastawienie ich psychiczne do życia jest odmienione. Co świadczy o pozytywnych stronach treningu.

Dlaczego warto ze mną warto trenować ?

Dokładam zawsze wszelkich starań, aby prowadzone przeze mnie treningi były dostosowane do indywidualnych predyspozycji, wieku oraz kondycji fizycznej każdej osoby. Ponad połowa osób, które uczęszczają do fitness klubów, wykonują ćwiczenia niepoprawnie. Pokażę Ci jak trenować, aby zdrowo i bezpiecznie osiągnąć cel:

- jak poprawnie robić przysiady, ćwiczenia wielostawowe aby wzmocnić, nabrać słuchej masy mięśniowej czy też w przypadku kobiet ujędrnić/wysmuklić ciało bez jakichkolwiek kontuzji czy urazów.

- Nauczę cię jak się zdrowo odżywiać bez często zbędnych suplementów.

- nie patrzę na zegarek, trening ma być wykonany w 100%

Satysfakcja po treningu gwarantowana, a progres, który uzyskasz tylko wzmocni twój zapał do jeszcze cięższej pracy nad swoją wymarzoną sylwetką.

Na treningi zapraszam stacjonarnie do McFit ŁÓDŹ oraz ChilliFitness

Oferuje także prowadzenie klienta drogą online. W część takiej współpracy wchodzi:

- odpowiednio dobrany plan treningowy do twoich potrzeb

- indywidualny plan dietetyczny

- dawka solidnej MOTYWACJI

- zapewniony kontakt w razie wielu pytań ( które z doświadczenia wiem, że są i ja to rozumiem)

Dołącz do mojej GymMafii.

ZAPRASZAM na Instagram:

"adriano_lvlhard" codzienna dawka dodatkowej motywacji.

"NIE CZEKAJ NA LEPSZE JUTRO JAK LEPSZE MOŻE BYĆ DZIŚ"

Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności