Anna Soliwoda

image
WIEK:27 lat
DOŚWIADCZENIE:7 lat
SPECJALIZACJE:dieta redukcyjna, dietetyka sportowa, dieta w chorobach tarczycy, dieta dla cukrzyków, dieto terapia i edukacja żywieniowa
ZAINTERESOWANIA:dietetyka, gotowanie, sport, podróżowanie

Oferta

Konsultacja dietetyczna START

Konsultacja dietetyczna STA...

Indywidualny plan żywieniowy

Indywidualny plan żywieniow...

Konsultacja dietetyczna KONTROLNA

Konsultacja dietetyczna KON...

O mnie

Dietetyk mgr.inż. Anna Soliwoda specjalista ds. żywności i żywienia.

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności specjalizacji DIETETYKA. Przez wiele lat byłam wyczynowym sportowcem - trenowałam zawodowo piłkę ręczną.

Posiadam kwalifikację trenera personalnego, instruktora fitness.

Prowadzę pacjentów od wielu lat. Stacjonarnie przyjmuje w klinikach: Carolina Medical Center (grupa Luxmed) oraz Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej (Szpital Banacha) w Warszawie. Dietetyka to moja pasja, którą uwielbiam dzielić się z innymi. Efekty i opinie pacjentów dają mi bardzo dużą satysfakcję i spełnienie.

Posiadam ponad 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu dietetycznym podopiecznych. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i wspieram w każdym etapie dążenia do zrealizowania określonego celu. Zdrowy styl życia to dla mnie świadome zbilansowane odżywianie połączone z aktywnością fizyczną., stopniowe zmiany wprowadzone na stałe pozwalają na uzyskanie trwałych efektów, których osiągniecie daje bardzo dużo satysfakcji.

Specjalizuje się w:

- dietach redukcyjnych,

- dietach sportowych,

- dieto-terapii w chorobach: cukrzyca i insulinooporność , choroby tarczycy , inne choroby auto-immunologiczne

- dietach dla osób z alergiami, nietolerancjami pokarmowymi

- motywacji i wsparciu podczas dieto-terapii i wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów i szkoleń. Stale rozwijam i poszerzam posiadaną wiedzę poprzez uczestnictwo w kongresach oraz warsztatach o tematyce żywieniowej.

Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkie osoby potrzebujące wsparcia dietetycznego.

Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności