Damian Wąsik

image
WIEK:29 lat
DOŚWIADCZENIE:11 lat
OSIĄGNIĘCIA:Ukończyłem studia na kierunku Fizjoterapia.
SPECJALIZACJE:Trening Medyczny, Dietetyka, Trening Personalny, Fizjoterapia
ZAINTERESOWANIA:Lubię przeczytać dobrą książkę, wspinać się po górach, aktywnie spędzać czas

O mnie

Z branżą fitness jestem związany od 2011 roku.

Na co dzień prowadzę treningi personalne w Core Fitness Warszawa, pomagając moim podopiecznym w osiąganiu ich celów treningowych i w zmianie ich nawyków na lepsze.

Pracuje głównie z osobami które, nie potrafią, lub nie czują się na siłach, żeby zacząć trenować, jak i również z tymi którzy mają już długi staż treningowy ale potrzebują nowych wyzwań.

Specjalizuję się w korekcji wad postawy, szeroko pojętej mobilności i stabilności, kształtowaniu prawidłowych wzorców ruchowych, treningu funkcjonalnym, medycznym, a także siłowym.

Kładę ogromny nacisk na technikę i bezpieczeństwo podczas treningu dzięki czemu minimalizujemy możliwość wystąpienia kontuzji tak wszechobecnych w dzisiejszym świecie.

Robię to ponieważ uwielbiam pomagać ludziom rozwijać się i pracować nad sobą, a moją największą satysfakcją z pracy jest ich zadowolenie i poprawa jakości życia.

Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności