Daria Jackiewicz

- Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.
image
WIEK:23 lata
DOŚWIADCZENIE:5 lat
OSIĄGNIĘCIA:Dyplomowany fizjoterapeuta , Trener personalny i fitness z wieloma certyfikatami.
SPECJALIZACJE:Trening personalny, trening online, trening grupowy, fizjoterapia, Trening kobiet w ciąży, dietetyka
ZAINTERESOWANIA:dietetyka, książki, medycyna, ciąża, sport

Oferta

O mnie

Cześć, nazywam się Daria. Jestem fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz medycznym.

Na co dzień pomagam moim podopiecznym zredukować tkankę tłuszczową, poprawić kondycję i wzmocnić całe ciało często zaniedbane przez siedzący tryb życia.

Doskonale wiem, że aktywność fizyczna to tylko wierzchołek góry lodowej. Do sukcesu potrzebne są również zmiany nawyków żywienia, których wdrożenie nie zawsze jest przyjemne. Dlatego pomagam wprowadzać te zmiany tak, by były one naturalne i długotrwałe.

Często trafiają do mnie osoby początkujące, które mają obawy przed samodzielnym rozpoczęciem metamorfozy swojej sylwetki i poprawy stanu zdrowia.

Do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie, bo wiem, że tylko takie podejście daje satysfakcjonujące rezultaty.

Dzięki zdobytej wiedzy z zakresu fizjoterapii pomagam leczyć kontuzje oraz zapobiegać ich powstawaniu.

Pracuję również z kobietami w okresie ciąży i połogu jak i w czasie przygotowań do porodu. Wiem, że jest to szczególny czas w życiu każdej kobiety dlatego też pragnę by czuła się ona bezpiecznie i szczególnie.

Jeśli uważasz, że jestem osobą, która może Ci pomóc wyślij do mnie wiadomość prywatną.

Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności