Jakub Papież

- A Ty, możesz się już pochwalić treningiem z Papieżem?Jeśli nie to zapraszam!
image
WIEK:26 lat
DOŚWIADCZENIE:8 lat
OSIĄGNIĘCIA:Międzynarodowy Puchar Polski 2018 - I miejsce kulturystyka, Międzynarodowy Puchar Polski 2019- II miejsce kulturystyka, Udział w mistrzostwach Europy 2017, kulturystyka.
SPECJALIZACJE:Mgr Dietetyki sportowej, Trening personalny, Trening Zdrowotny, Suplementacja sportowa, Analiza wyników badań laboratoryjnych.
ZAINTERESOWANIA:Dietetyka, Kulturystyka, Motoryzacja.

Oferta

O mnie

Cześć ! Nazywam się Jakub jestem magistrem dietetyki sportowej oraz dyplomowanym trenerem personalnym. Specjalizuję się w modelowaniu sylwetek oraz poprawie zdrowia i samopoczucia, które razem wywołują uśmiech na twarzy moich podopiecznych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Sam jestem czynnym zawodnikiem kulturystyki, odnoszę liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, dlatego wiem jak pomóc Ci w osiągnięciu swoich celów i marzeń. Nie bój się wykonać pierwszego kroku, a w twojej dalszej drodze będę Ci towarzyszyć i wspierać. Czekam na twoją wiadomość. Jakub :)

Instagram Feed (goral_pod_napieciem)

Góral z Podhala🐑 Mgr Dietetyki Sportowej 🥗🍓🍒 Trener Personalny 🏋️ PAPIEŻ10= -10% na @sklep.sfd Współpraca Online Dołącz do naszego⚡#PapiezTeam ⚡

instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności