Julia Gadzińska

Oferta

Trening, dieta

Oferuję: - treningi persona...

O mnie

Miło mi, że tu zaglądasz, gdyż to oznacza, że razem możemy zacząć działać. A jak ? Wszystko zależy od Ciebie i Twojego celu :) Jestem tu po to by Ci doradzić, nakierować i pomóc w jego realizacji. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, zrozumienie, zaangażowanie, porządnego kopa motywacyjnego w chwilach słabości oraz szczerość. Pamiętaj o najważniejszym - nie ma drogi na skróty. Nikt nic nie zrobi za Ciebie – to Ty musisz każdego dnia walczyć o lepsze jutro. Przekraczać własne granice i bariery. Pomogę Ci w tej trudnej drodze i razem będziemy się cieszyć się z każdego małego sukcesu.

Kim jestem?

Certyfikowanym trenerem personalnym od 2016 roku, instruktorką siłowni, pasjonatką sportów sylwetkowych oraz obecnie studentką III roku Dietetyki Klinicznej.Co mnie wyróżnia?

- indywidualne podejście (każdy jest inny, dietę i trening trzeba dostosować do Ciebie, a nie na odwrót, dlatego przy układaniu planów żywieniowych analizuję Twoje samopoczucie po danych produktach, sytość, tryb życia itp. - uczę jeść, dzięki czemu stajesz się dietetykiem sam dla siebie)

- pomysłowość (ze mną nie ma nudy! Jedzenie jest proste, szybkie ale i kolorowe a treningi ciekawe)

- otwartość, szczerość i zrozumienie ( zawsze znajdę wyjście z każdej sytuacji. Jeśli Ci tylko zależy na współpracy, to brak środków nie jest problemem)

- szybka reakcja (masz problem? chcesz porozmawiać? Jestem dostępna 24/dobę i zawsze pomogę)

Zapraszam do współpracy

Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności