Karolina Łucka

image
WIEK:24 lata
DOŚWIADCZENIE:3 lata
SPECJALIZACJE:Dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa
ZAINTERESOWANIA:kształtowanie sylwetki - sporty siłowe, psychologia zaburzeń odżywiania, agility (border collie), taniec - taniec współczesny, dancehall, śpiew

O mnie

Jestem studentką drugiego stopnia dietetyki, obecnie na urlopie dziekańskim. Ten rok postanowiłam przeznaczyć na rozwój własny, tak by po ukończeniu studiów móc działać w zawodzie z dużo większą wiedzą, niż tylko tą którą nabędę (i już nabyłam) w ciągu studiów.

Przez wiele lat działałam w poradni studenckiej (Koła Naukowe) w szpitalach i poradniach, (osoby schorowane, osoby starsze, dzieci) brałam udział w warsztatach dietetycznych dla dzieci i wielokrotnie samodzielnie przyjmowałam pacjentów w ramach wolontariatu.

Dodatkowo jestem także po kursie Dietetyki wg Medycyny chińskiej, mimo iż korzystam głównie z wiedzy naukowej, staram się wprowadzać w jadłospisy także wiedzę z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej jak np. termika pokarmów. Obecnie jestem w trakcie kursu dotyczącego ziołolecznictwa - kończącego się egzaminem ogólnopolskim.

Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności