Łukasz Głowadzki

image
WIEK:18 lat
DOŚWIADCZENIE:2 lata
SPECJALIZACJE:Specjalizuję się w poprawie samopoczucia, przygotowaniem służb mundurowych oraz kształtowaniu sylwetki.
ZAINTERESOWANIA:Służby mundurowe, siłownia, kolarstwo

O mnie

Jestem wyjątkowo młody jak na trenera to fakt. Jednak z tego powodu grono moich podopiecznych nie jest duże i do klienta mogę podejść bardzo indywidualnie, a ceny są znacznie niższe niż u pełno etatowych trenerów.

Ze sportem jestem związany od 8 roku życia. Od tamtego momentu trenowałem wiele dyscyplin co pozwoliło mi na zgromadzenie dużego zasobu wiedzy. Cały czas poszerzam swój zbiór informacji odnośnie treningu siłowego, dietetyki czy poprawy kondycji by stać się coraz lepszym w tym co robię.

Diety układane są według Twoich preferencji i umiejętności kulinarnych. Są smaczne, tanie ale przede wszystkim dokładnie dobrane do celu jaki chcesz osiągnąć.

Trening dobrany jest według Twoich możliwości czasowych oraz fizycznych. Dopasuję go tak abyś był w pełni zadowolany/a z efektów i by ciężka praca przyniosła oczekiwane rezultaty.

Podopiecznych prowadzę online, jednak jeśli jesteś ze Strykowa, Głowna bądź okolic nasza współpraca bez wątpienia może wyjść poza świat wirtualny.

Instagram Feed (lukaszglowadzki)

Plany treningowe 💪 Plany dietetyczne 🥪 Konsultacje online 📘 ⬇️👇👇👇👇👇👇⬇️

instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności