Remigiusz Palacki

- Cel to marzenie z datą realizacji
image
WIEK:22 lata
DOŚWIADCZENIE:3 lata
OSIĄGNIĘCIA:Ukończenie kursu trenera personalnego AMS Wrocław
SPECJALIZACJE:Trening siłowy, trening sylwetkowy
ZAINTERESOWANIA:Trening siłowy, kulturystyka, dietetyka

O mnie

NARESZCIE !

Jeśli czytasz to ogłoszenie, to znaczy że chcesz zmienić swoje życie, a ja jestem w stanie Ci pomóc !

Wspólnie osiągniemy Twój cel, poprawimy sylwetkę, dzięki czemu zwiększy się również Twoja pewność siebie, poprawi samopoczucie i co najważniejsze - będziesz zdrowszy !

Dlaczego warto mi zaufać?

-Udowodnię Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych

-Ze mną nie ma rutyny, zróżnicowane plany dietetyczne oraz treningowe to większy zapał do pracy nad sylwetką

-Dopasuję dietę i suplementację do Twoich możliwości, abyś szybko zobaczył efekty

Jeżeli myślisz, że dieta to ogromne wyrzeczenia i męczarnia, ja udowodnię Ci, że jest zupełnie inaczej, a cały proces będzie dla Ciebie przyjemnością !

Nazywam się Remigiusz jestem certyfikowanym trenerem personalnym i pasjonuję się treningiem siłowym oraz zdrowym i odpowiednim odżywianiem już od 6 lat.

Z początku poszedłem na siłownie w celu zrzucenia kilku kilogramów i pozbycia się własnych kompleksów z powodu nadwagi. Też zaczynałem od zera. Kiedy już osiągnąłem ten cel, postanowiłem, że już cały czas będę trenował i starał się być w dobrej formie, co trwa to do dnia dzisiejszego. Po drodze oczywiście popełniłem wiele błędów, natomiast wyciągnąłem z tego ogrom wniosków, które z przyjemnością Ci przekażę.

Po tym co przeszedłem, postanowiłem zostać trenerem personalnym i pomagać innym osobom z podobnymi problemami w osiągnięciu upragnionej sylwetki.

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, jesteś zmotywowany i gotowy do pracy, czekam na kontakt, resztą zajmę się ja. Pracuję z ludźmi, którzy odnoszą SUKCES !

Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności