Sergey Vuik

image
WIEK:25 lat
DOŚWIADCZENIE:6 lat
OSIĄGNIĘCIA:3x krotny mistrz zasilanego trójboju, kandydat na mistrza sportu
SPECJALIZACJE:Trening siłowy. dietetyka sportowa, kutlturystyka

O mnie

Witam, nazywam sie Sergij Vuik, mam 25 lata i od 5 lat jestem certyfikowanym trenerem na terenach Polski i Ukrainy.

Teraz wyglądam tak że ludzie mówią: "wow! Chcę być taki jak on". Bardzo przydatne uwagi, jeśli nie brać pod uwagę, że taki byłem nie zawsze. Jeszcze kilka lat temu chudy facet, którego nie traktowano poważnie. Szukałem siebie i sposobów, aby to zmienić. Jak pewnie u większości, mój sposób rozpoczynał się od godzinnych zajęć w sielowni i doszedł do nauki takich dyscyplin jak: dietetyka, anatomia i biomechanika.

Determinacja na te zmiany w życiu pomogła mi pokochać siebie, pozbyć się kompleksów i nie mało ważne, poprawić swoje zdrowie. Z własnego doświadczenia powiem, że głównym katalizatorem stała się moją wytrwałość i motywacja.

Za te 5 lata praktyki, pod moim nadzorem, ponad 150 osób osiągnęli swoje cele i zmieniłi swoje życie na lepsze. Pozytywna dynamika i wyniki moich klientów, motywują mnie jeszcze wiecej . Powierzając swoje zdrowie i ciało, zyskasz nie tylko certyfikowanego trenera, ale pomocnika i przyjaciela. Dlatego jeśli nie wierzysz w siebie, będę wierzyć za dwoch. Bądźcie silni! Nie bój się! Jestem z tobą 24/7.

Instagram Feed (sergey_vuik)

🏋🏻‍♂️Trener Personalny Warszawa 🇵🇱🇺🇦🇷🇺 ✍🏻Dieta/Treningi online 📩 ☎ +‭‭48 578 286 782‬‬

instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
instagram feed
Justfitup.com używa plików cookies w celu zapewniania najwyższej możliwej sprawności naszego portalu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z portalu oznacza akceptację plików cookies.Polityka Prywatności